МЕНЮ


7 вересень 2017 - 23:08
7 ознак, що варто міняти роботу

Вам не подобається ваша робота. Вона приносить лише депресію та негатив до вашого життя. Ви не хочете туди йти. Чекаєте на п’ятницю, як на вище благо, та вже на початку неділі ваш настрій поганий через те, що завтра треба знов тащитися на робоче місце. Що робити? Як змінити ситуацію. Давайте розберемося – тут ми приводимо топ 7 ознак того, що це навряд чи тимчасова ситуація, і вам краще подумати про зміну роботи.

Картинки по запросу проблемы на работе

1. Час тягнеться дуже довго

Звісно, робота не є найприємнішою частиною життя – всі ми набагато краще відносимося до відпочинку, ніж до роботи (якщо не брати до уваги трудоголиків). Але для того, щоб якісно та круто відпочивати, в нас повинні бути на це гроші – які в свою чергу треба заробити, так? Тож, всі звикли до того. Що робота – це необхідне зло, і треба працювати, щоб мати засоби існування. Але ж якщо для вас робота – лише спосіб заробляння грошей та ви страждаєте кожну мить на робочому місці, дивитесь на годинник та мрієте про момент, коли можна буде піднятись та піти – це мабуть професія не для вас. Може ви здивуєтесь дізнавшись, що багато людей люблять свою роботу та ходять на неї з радістю? Ви мабуть ще не знайшли своє місце, але пошукати все ж треба.

2. Ви не хочете спілкуватися з колегами

Картинки по запросу проблемы на работе

Часто причиною ваших страждань на роботі може бути внутрішній конфлікт із колегами. Якщо це – затяжна ситуація та ви не бачите жодних варіантів її вирішення, не треба страждати далі. Пошукайте нову роботу з більш дружним та контактним колективом, вам буде багато легше працювати, виконувати свої щоденні обов’язки та отримувати справжнє задоволення від роботи на такому місці.

3. Вас не задовольняє зарплатня

Ситуація з оплатою праці також може стати причиною стресу та незадоволення на роботі. Перш за все, ви потрібні чiтко розуміти, за що ви отримуєте гроші та що входить в ваші службові обов’язки. Насамперед, це потрібно обговорювати під час прийняття до роботи, але якщо ви чомусь це не зробили, ще є час щось змінити. Порадьтесь з колегами або прямуйте до керівника за щирою бесідою – ви повинні знати, що вас не використовують та не експлуатують. Додання нових обов’язків повинне супроводжуватися відповідним підвищенням зарплатні, в іншому випадку це просто незаконно і терпіти це не має сенсу.

4. Ви не бачите перспектив

Ви працюєте в одній компанії досить довго, але кожного дня виконуєте ті ж самі функції, не зростаючи та не прогресуючи. Певно, така ситуація нормальна для багатьох некваліфікованих, робітничих професій, тому що там нікуди зростати. Але якщо ви – досвідчений, дипломований спеціаліст, така ситуація не є нормальною. Розкажіть своєму керівникові про ваші сумніви та переживання – якщо він або вона скажуть вам, що зростати нікуди та очікувати підвищення не варто, треба звісно ж почати пошук нової роботи. На новому місці на вас можуть чекати набагато кращі умови роботи та різноманітні кар’єрні можливості.

5. Ви не поважаєте компанію та керівництво

Часто так трапляється, що людина без перспектив на певній роботі починає відноситися до цієї самої роботи негативно. Проблема може бути не в самій роботі, а в тому. Що вона вам просто не підходить. Наприклад, ви – талановитий інженер або менеджер, але працюєте у маленькій сімейній фірмі, де зростати просто нікуди. Але ваші амбіції та невдоволеність виливаються у критику керівництва або навіть неповагу до компанії. Також причиною такого негативного ставлення можуть стати конфлікти або проблеми на робочому місці. У будь-якому разі, якщо вам не подобається місце, де ви працюєте та ви не хочете там знаходитися – краще шукати інші варіанти. Так ви збережете свій спокій та рівновагу, і не встигнете змарнувати відносини з колегами.

6. З вами дурно поводяться

Дуже просто визначити необхідність пошуку іншої роботи, якщо на теперішньому місці вам приходиться терпіти крики та приниження Радянські часи авторитарного контролю вже далеко позаду, і на сучасному робочому місці, таке поводження незаконне. Не треба терпіти таке, одразу ж шукайте більш адекватного керівника – якщо з вами поводились занадто агресивно, навіть можна подати до суду та виграти відшкодування морального збитку.

7. Ви відчуваєте постійне напруження

Картинки по запросу проблемы на работе

Остання ознака того, щ необхідно замислитися над зміною роботи – це власне відчуття депресії та негативу через постійні стреси та проблеми на роботі. Зрозуміти, що робота внутрішньо порушує ваш спокій, можна по декільком симптомам:

  • Ви погано спите
  • За останній рік, ви багато хворіли, відчуваєте слабкість, та ваш імунітет слабшає
  • Ви відчуваєте роздратованість та часто ведете себе агресивно вдома та з близькими людьми
  • Ви конфліктуєте з колегами
  • Думки про роботу приносять роздратованість та стрес.

Ці ознаки дуже твердо асоціюються зі втомою, і навряд чи ви обійдетесь без допомоги спеціаліста, якщо залишитесь на цій роботі. Наша порада – біжіть звідти, щоб не загубити своє здоров’я та душевний спокій.

Якщо ви знайшли ці ознаки в собі, може й насправді треба змінити місце роботи? Повірте, навіть якщо сьогодні думка про такі кардинальні зміни вас страшить, це принесе незрівнянне полегшення. Не треба кардинально змінювати життя – можна залишитися в тій же галузі, але в іншій компанії або навіть країні. Робота за контрактом за кордоном дозволить вам побачити іншу культуру, освіжитися та перевантажитися, а може й навіть круто змінити свою долю, залишившись там жити. Пробуйте нові варіанти та не залишайтесь в кайданах роботи, що вас не влаштовує – це жодним чином не зміниться на кращу і не принесе вам радості та задоволення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.01015 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua