МЕНЮ


27 серпень 2018 - 12:56

Символ гідності та свободи


У художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна до Дня Державного Прапора України презентовано тематичну фотовиставку «Символ Гідності та Свободи».
Експозицію відкритої в музеї виставки складають понад 20 кольорових фото із зображенням Державного Прапора України як під час переломних історичних подій у країні, так і під час відзначення державних свят у нашому місті. Авторами цих своєрідних фотолітописів є відомі кропивницькі фоторепортери – заслужений журналіст України Ігор Демчук, члени Національної спілки журналістів України Олександр Шулешко та Олександр Коломінов, а також член Національної спілки фотохудожників України Юрій Лебедєв.
Усі представлені на виставці фотокартки свого часу вже були виставлені в музеї на різноманітних тематичних та персональних фотовиставках. Так, 20 лютого 2015 року, у День Героїв Небесної сотні, відбулася презентація тематичної фотовиставки «Революція Гідності. Хроніка подій», присвяченої річниці трагічних подій на Майдані в лютому 2014 року, експозицію якої складали тридцять кольорових світлин фотографів Ігоря Демчука, Олександра Шулешка, Олександра Коломінова, Олега Шрамка та Юрія Лебедєва, які були свідками цих подій і фіксували їх об’єктивами фотокамер, залишаючи для майбутніх поколінь зримі відбитки трагедій і звитяг української історії.
Державний прапор як символ гідності та свободи українського народу кропивничани шанують, він супроводжує їх у свята й будні. Саме такі моменти з життя нашого міста яскраво зафіксовані у світлинах Олександра Шулешка, які були на його персональній виставці «Місто. Простір світла» до Дня міста 2013 року, та Ігоря Демчука – співавтора музейного арт-проекту «На перехресті вулиць Єлисаветграда – Кіровограда», присвяченого Дню міста, в рамках якого протягом 2014–2017 років було представлено такі виставки: «Вулиця Дворцова – минуле і сучасне», «Велика Перспективна – від фортеці Святої Єлизавети до Янгола-охоронця міста», «Від каріатиди до хай-теку. Принади фасадної пластики міста над Інгулом» (присвячена 150-річчю від дня народження художника архітектури Я. В. Паученка) та «Центральна площа міста: сторінки літопису».
Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста Кропивницького завітати до художньо-меморіального музею О. О. Осмьоркіна. Споглядаючи фотовиставку, ви матимете змогу не лише дізнатися цікаві факти з історії державного символу, а й відчути врочисті миті єдності, сили духу і віри в перемогу, окрилені синьо-жовтими стягами, що зафіксовані на світлинах.
Віта ЧЕРНОВА,
директор
художньо-меморіального
музею О. О. ОсмьоркінаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39886 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua