МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 15:50

Систему електронного документообігу вже протестували


У Кіровоградській міській раді запроваджується система електронного документообігу, яка вже пройшла тестові випробування.

Програмний комплекс системи електронного документообігу iTs-Office було придбано у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету України. Про це повідомила заступник начальника відділу дозвільних процедур міської ради Ольга Школа під час наради секретаря міської ради Івана Марковського з керівниками виконавчих органів ради у понеділок.

Ольга Шкода відзначила, що встановлення електронної системи документообігу дасть можливість суттєво спростити процедури розгляду звернень громадян, пришвидшити терміни їх розгляду, дозволить громадянам відслідковувати рух своїх звернень та підвищить прозорість процесу розгляду й узгодження документів.

Іван Марковський доручив відділу дозвільних процедур оперативно організувати та провести навчання зі спеціалістами усіх виконавчих органів міської ради та якнайшвидше впровадити в життя сучасну технічну новинку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39502 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua