МЕНЮ


25 червень 2010 - 14:09

СКІЛЬКИ ВАЖАТЬ 50 КІЛОГРАМІВ ЦЕМЕНТУ


Так, цього літа у нашому місті на будь-якому розі можна купити 50-кілограмовий мішок цементу за 32 з половиною гривні, хоча ще три роки тому його продавали по 50 гривень. Причину цієї дешевизни нещодавно досліджувала спеціалі- зована інспекція міської ради. Її працівники з’ясували, що у Кіровограді продають 41 – 42 кілограми цементу під виглядом п’ятдесяти.

Зокрема, на обмані попався продавець цементу з вулиці Яновського (він торгує мішками із цим будматеріалом прямо на газоні). Всюдисущі працівники спецінспекції, зваживши придбаний у нього цемент, з’ясували, що в кожному мішку до п’ятдесяти кілограмів не вистачає вісім з половиною. Для продавця це не стало несподіванкою. Той пояснив різницю між реальною вагою і тією, що вказано на мішках, так: "Нам же треба якось жити!"

Розшукала спецінспекція й, так би мовити, хазяїна цієї (і не тільки) торговельної "точки". Він, власник магазину на Ковалівці, переклав вину за невідповідність справжньої ваги цементу вказаній на мішках на підприємство, яке поставляє цю продукцію з Кривого Рогу. Та начальник спецінспекції Віктор Іванов упевнений, що цемент підпільно фасують десь у Кіровограді, і сподівається, що правоохоронці знайдуть той цех. Віктор Анатолійович уже звернувся з відповідною заявою в обласне управління МВС. А зайнятися обманщиками-продавцями він попросив обласне управління у справах захисту прав споживачів.

Тим часом спецінспекція притягла згаданого вище підприємця з Ковалівки до адміністративної відповідальності. З’ясувалося, що стан території біля його магазину не відповідає правилам благоустрою.

Віктор ІВАНЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39753 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua