МЕНЮ


3 березень 2017 - 08:57

Скільки ЖЕО заробляють грошей і на що їх витрачають


З початку року на прес-конференціях у міській раді звітували про свою роботу заступники міського голови Кропивницького та керівники управлінь, відділів міськради. А зараз запроваджено звіти й керівників комунальних підприємств. Першими про торішню роботу ЖЕО № 1 і № 3 розповіли їх керівники Світлана Ковальова та Андрій Кур’ян.
Підприємства, які очолюють Світлана Ковальова та Андрій Кур’ян, виконують однакову роботу, тож розповіді доповідачів відрізнялися лише цифрами. Обоє керівників кропивницьких ЖЕО були також одностайними і в тому, що 2015 року відбулося значне зростання собівартості послуг через підвищення розміру мінімальної зарплати, зростання цін на енергоносії, матеріали, підвищення вартості вивезення сміття тощо. Нинішні тарифи стали збитковими для житлово-експлуатаційних організацій. Це змусило комунальні підприємства підготувати розрахунок нових тарифів і подати їх на затвердження виконавчому комітетові міської ради. Ці розрахунки є у відкритому доступі: оприлюднені у віснику міської ради «Вечірня газета» від 17 лютого 2017 року і розміщені на офіційному сайті міської ради для публічного обговорення.
Світлана Ковальова розповіла, що в ЖЕО № 1 трудяться 129 працівників, зокрема 60 двірників, 39 спеціалістів, що здійснюють поточний ремонт житлового фонду, і 18 працівників адміністративно-управлінського персоналу. Усі вони обслуговують 465 житлових будинків та два гуртожитки.
– За минулий рік ми отримали 13,39 мільйона гривень надходжень – це плата населення за надані послуги та відшкодування субсидій та пільг, – зазначила Світлана Ковальова. – Кошти витратили на оплату послуг підприємств «Екостайл» (вивезення сміття), «Кіровоградобленерго» та «Геркон» (обслуговування ліфтів), а також – на виплату заробітної плати нашим працівникам. За рік підприємство здійснило поточний ремонт 53 покрівель, відремонтувало у 43 будинках внутрішні та зовнішні водостічні труби. Також було виконано роботи із заміни вікон у допоміжних приміщеннях будинків, ремонти інженерних мереж та димовентканалів.
У штаті ЖЕО № 3 – трохи більше працівників, 146, повідомив Андрій Кур’ян. З них управлінців – 23 спеціалісти, майстрів поточного ремонту – 47 і двірників – 76. Трудовий колектив обслуговує 278 будинків.
Торік на розрахункові рахунки ЖЕО № 3 надійшло 17,183 млн грн. Кошти було спрямовано на оплату послуг підприємств «Екостайл», «Геркон», «Молния» (обслуговування димовентканалів), «Раттус» (дератизація) та «Кіровоградобленерго».
Спеціалісти ЖЕО № 3 виконали ремонт рулонних покрівель на 42 будинках, шатрових дахів – на 22 будинках. Вони також ремонтували мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, димовентканали і водостічні труби.3 березень 2017 - 09:08
Юрий (вст)

А з якого дива ще там про щось скаржаться та адміністрація ЖЕКів, та вимагають підвищення тарифів ті, кого взагалі не повинно вже існувати ще з минулого року згідно державних постанов.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36884 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua