МЕНЮ


18 лютий 2011 - 11:51

СКАЗ КРАЩЕ ПОПЕРЕДИТИ


Ігор Попов нагадав, що протягом минулого року проти сказу було вакциновано 9426 собак та 1189 котів. Завдяки тому, що щепленням охоплена значна частина домашніх тварин, ось уже протягом двох останніх років випадків їх захворювання на сказ в обласному центрі не траплялося. Проте заспокоюватися не варто. На перше січня цього року в Кіровоградській області зареєстровано 101 неблагополучний пункт по сказу тварин. Найбільше випадків захворювання виявлено в Маловисківському Петрівському, Олександрійському, Голованівському та Новоархангельському районах. Чотири неблагополучних населених пункти – у Кіровоградському районі, що межує з обласним центром, і значить, ризик поширення захворювання теоретично існує. У зв’язку із цим проводиться роз’яснювальна робота серед населення, але трапляються ще безвідповідальні власники тварин, яких неможливо переконати в необхідності даних заходів. Тому ветеринари настійливо рекомендують залучати до проведення профілактичних заходів дільничних інспекторів міліції, представників ветеринарної міліції та інших служб. Водночас ветеринари вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалась із безпритульними тваринами, що погіршує епізоотичний стан.

Врахувавши всі зауваження та пропозиції, які були висловлені в ході обговорення вищезгаданої проблеми, комісія прийняла рішення про посилення ветеринарно-санітарного контролю за проведенням обов’язкових щеплень проти сказу домашніх тварин, активізацію роз’яснюваль- ної роботи серед населення. Керівникам КРЕПів та ЖЕКів, квартальних комітетів доручено проводити поголовну реєстрацію собак та котів на підвідомчих об’єктах, а дані про їх кількість подати у міську ветеринарну службу з метою максимального охоплення тварин щепленнями проти сказу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39781 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua