МЕНЮ


23 жовтень 2015 - 11:45

Скажений кіт здох, але встиг наробити багато лиха


У 101-му мікрорайоні Кіровограда з’явився скажений кіт. Тварина була безпритульною і трималася магазину “Фуршет”, біля якого жалісливі мешканці її підгодовували. Однак потім, судячи з усього, захворіла, почала вести себе агресивно. Вона почала кидатися на дорослих та дітей, кусати їх і дряпати.

Згодом кіт здох (сказ – смертельна хвороба). Про це повідомив в санепідслужбу один із постраждалих чоловіків, а фахівці ветеринарної медицини підтвердили у тварини сказ.

Станом на 19 жовтня за медичною допомогою до травмпунктів міста звернулося 15 постраждалих від нападів кота – 12 дорослих і троє дітей. Усім їм призначені антирабічні щеплення.

Як повідомив головний державний санітарний лікар міста Кіровограда Сергій Сидоренко, спеціалісти держсанепідслужби міста вживають протиепідемічні заходи у вогнищі сказу. Тривають поквартирні обходи для виявлення домашніх тварин, які також могли бути покусані хворим котом. У виявлених випадках співробітники лікарні ветеринарної медицини проводять щеплення тваринам. Вже щеплено 114 тварин (81 кіт та 33 собаки), в тому числі 13 безпритульних (12 собак та один кіт). Серед населення розповсюджуються інформаційні листи та пам’ятки під назвою “Смертельна небезпека”.

Сказ – особливо небезпечна інфекція, яка завжди для людини і тварини закінчується смертельно, якщо не зроблено щеплення. Тож спеціалісти держсанепідслужби інформують мешканців мікрорайону, які постраждали від укусів чи подряпин кота, але ще зволікають із зверненням за медичною допомогою про те, що вони піддають себе смертельній небезпеці.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44677 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua