МЕНЮ


15 листопад 2012 - 09:30

Скейтерам - чудовий подарунок


Незабаром юні кіровоградці – любителі скейтбордінгу – зможуть займатись на новому, спеціально для цього виду спорту спорудженому майданчику в Ковалівському парку. Тут виконано всі необхідні будівельні роботи, зараз фахівці монтують спеціальне обладнання, завезене зі Львова, і вже наступного тижня майданчик урочисто відкриють.

– Ідея спорудження у нашому місті сучасного скейтпарку, яка неодноразово протягом року озвучувалась міським головою Олександром Саінсусом, нарешті втілена у життя, – каже начальник відділу фізкультури і спорту міської ради Олександр Куценко. – Скейтбордінг останнім часом активно розвивається, з’являється чимало його прихильників – від школярів молодшого шкільного віку до старших підлітків, а займатися цим видом спорту в Кіровограді не було де – діти каталися на скейтах на площі перед міською радою. До міського керівництва неодноразово зверталась ці молоді люди та їхні батьки з проханням спорудити у Кіровограді спейтпарк. Зрозуміло, що просто вільної території з рівно вистеленою поверхнею для цього замало, адже існує й спеціальне обладнання для даного виду спорту, відповідні снаряди для виконання трюків.

Свого часу депутати міської ради прийняли рішення про виділення для спорудження скейтпарку 150 тисяч гривень. А проект міської ради «Розвиток сучасних молодіжних видів спорту шляхом створення скейтпарку в місті Кіровограді» став переможцем в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, отримавши фінансування у розмірі 150 тисяч гривень.

Скейтпарк розташувався в Ковалівському парку, де збирається чимало молоді і має територію близько 500 квадратних метрів. Зараз спеціалісти відділу фізкультури та спорту міської ради готують правила поведінки скейтерів, адже мало мати просто дошку на колесах – потрібно подбати й про безпеку, оскільки, виконуючи різноманітні трюки, легко травмуватись. На жаль, у місті поки що немає професійних тренерів із скейтбордінгу, як і тренерів зі стрітворкауту, паркуру. Точніше, є люди, які опанували ці види спорту, але не мають вищої спеціальної освіти. Та, можливо, з появою таких спеціальних майданчиків з’являться бажаючі вступити на факультет фізичного виховання педуніверситету, щоб здобути професійні знання, які потрібні для роботи з дітьми та молоддю.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.371 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua