МЕНЮ


20 червень 2011 - 16:40

Скорботна дата


На знак вшанування жертв Другої світової війни у Кіровограді 22 червня пройде День скорботи, присвячений 70-й річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років. На нараді під головуванням секретаря міської ради Ігоря Волкова було обговорено ряд заходів щодо достойного відзначення цієї скорботної для українського народу дати. Зокрема, основні події відбудуться на території меморіального комплексу «Фортечні вали». Тут буде проведено мітинг-реквієм за участі керівництва міста та області, представників ветеранських, громадських і партійних організацій, відбудеться покладання квітів до Вічного вогню, пам’ятників «Багнет» та «Жертвам фашизму», могил загиблих під час війни кіровоградців та воїнів-визволителів.

Як зазначив Ігор Волков, міська влада звернеться до політичних структур із проханням не надавати заходам політичного забарвлення, не використовувати партійну символіку, а віддати перевагу державній.

У рамках відзначення річниці початку кровопролитної війни відбудеться захоронення останків солдат, які полягли на території області під час її визволення від нацистських загарбників. Пошукові загони «Зірка» та «Пам’ять» віднайшли останки 67 полеглих, і їх буде перепоховано за християнськими традиціями на кладовищі на Фортечних валах з усіма військовими почестями.

Молодіжні організації міста вирішили провести акцію патріотичного спрямування «70 свічок пам’яті». Розпочнеться вона 22 червня о 21 годині 30 хвилин теж на Фортечних валах. Молодіжні колони пройдуть до Набережної, а там утворять символічний хрест із використанням запалених на знак пам’яті та скорботи свічок.

Також 22 червня о 10-й годині буде оголошена загальнонаціональна Хвилина мовчання. На підприємствах та в організаціях буде призупинена робота, обмежено проведення розважальних заходів, а у центральній частині міста, від Соборної площі аж до Фортечних валів, зупиниться транспорт та подаватиме звукові сигнали на знак вшанування жертв Великої Вітчизняної війни.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35909 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua