МЕНЮ


31 липень 2015 - 18:00

Скоро матимемо новий зручний шлях


Наприкінці вулиці Ялтинської в Кіровограді розпочато створення насипної дороги, що проляже через яр і поєднає названу вулицю через провулок Куцовський з вулицею Новгородською.

Про особливості прокладання шляху, котрим згодом користуватимуться як пішоходи, так і водії автомобілів, ішлося на виїзній нараді під головуванням секретаря міської ради Івана Марковського за участі начальника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександра Хачатуряна та керівників міських комунальних підприємств, що відбулася минулої середи біля яру, через який заплановано прокласти дорогу.

Зараз із вулиці Ялтинської, на якій знаходиться обласний онкологічний диспансер, можна потрапити в район ЗОШ № 2 навпрошки тільки стежкою через яр і кладкою через струмок, що протікає в тому яру. Та перейти з одного боку балки на інший неможливо, коли пройде дощ або коли стежечка вкриється кригою. Переїхати ж яр у тому місці взагалі не можна за будь-якої погоди.

– Думка про створення насипу в цьому місці виникла в мене давно. Ще й місцеві мешканці на одній із зустрічей висловили таке побажання, – зазначив під час наради очільник міста. – Тож із сьогоднішнього дня розпочинаємо робити висип, яким згодом ходитимуть люди і їздитимуть автомобілі. Для цього спочатку потрібно прибрати кущі й дерева на тому місці, де з одного боку балки розпочнемо створювати насип й поступово заповнимо її в цьому місці будівельним сміттям…

Під висип його будівельники покладуть труби, аби струмок, що протікає яром, не шукав собі нового шляху. Завдяки створенню насипної дороги пішоходи зможуть легко переходити з одного мікрорайону в інший, а водії автомобілів від облонкодиспансеру через вулицю Новгородську вулицями Леніна та Шевченка виїжджати на вулицю Кропивницького. Або ж з Новгородської – на вулицю Світлу на Великій Балці чи на вулицю Преображенську.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37471 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua