МЕНЮ


4 лютий 2022 - 13:45

«Скринька хоробрості» для маленьких пацієнтів
Шановні кропивничани! Запрошуємо вас долучитися до благодійної акції «Скринька хоробрості», яку щороку проводить обласна універсальна наукова бібліотека імені Дмитра Чижевського. Давайте разом підтримаємо онкохворих дітей, які проходять лікування в гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні.

Скринька з іграшками – це маленька винагорода важкохворим дітям після виснажливих процедур за витримку і хоробрість. До неї можна покласти маленькі іграшки, розмальовки, конструктори, пазли, пакетики тіста для ліплення, блокноти, наліпки тощо (м’які іграшки дарувати не можна). Поповнити скриньку може кожен бажаючий - до 14 лютого.
А вже 15 лютого, в Міжнародний день дітей, хворих на рак, скринька з подарунками вирушить до маленьких сміливців, які борються з хворобою у гематологічному відділенні дитячої обласної
лікарні.

Приносити іграшки можна до відділу документів з питань медицини та охорони здоров’я ( ІІ поверх бібліотеки).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.27394 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua