МЕНЮ


27 сiчень 2018 - 09:06

Сквер назвуть на честь борців за волю України


На засіданні міської топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова погоджено звернення міського товариства політичних в’язнів і репресованих щодо найменування безіменного скверу по вулиці Великій Перспективній між обласним судом та лікарнею святого Луки на честь борців за волю України.
Члени товариства виступили з ініціативою присвоєння скверу імені Семена Климовича Сороки – громадського діяча, воїна УПА. Але після публічних обговорень на засіданні комісії дійшли згоди, що місце має увічнити пам’ять про борців за Україну всіх часів. У той же час на честь Семена Сороки планується виготовлення барельєфу, який встановлять на фасаді будинку, де жив легендарний кропивничанин.
Мешканці вулиці Кільцевої у Кропивницькому не підтримали звернення матері загиблого учасника АТО Євгена Яловця щодо перейменування назви цієї вулиці на його честь. Опитування засвідчило, що проти зміни назви понад 80 відсотків респондентів. Вони пропонують встановити воїну меморіальну табличку на будинку, де він жив чи працював та назвати в пам’ять про героя АТО вулицю у його рідному селі – Созонівці.
За інформацією начальника відділу з питань внутрішньої політики Сергія Запорожана, Євген Яловець нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, а рідна школа в Созонівці вже носить його ім’я.
Комісія також погодила розміщення пам’ятної дошки на фасаді будівлі навчально-виховного комплексу – колегіуму у Кропивницькому випускнику закладу Олександру Шмальку, учаснику антитерористичної операції, померлому від ран у військовому шпиталі.
Позитивним було рішення членів комісії і під час розгляду звернення Кропивницької міської громадської організації «Бойове братерство» щодо встановлення пам’ятної таблички на місці майбутньої меморіальної дошки родині Шульгіних у сквері по вулиці Дворцовій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30616 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua