МЕНЮ


11 листопад 2016 - 15:34

Сміття подорожчало


Кілька разів поспіль на своїх засіданнях виконавчий комітет міської ради відмовлявся затвердити зміну тарифів на вивезення твердих побутових відходів для ТОВ “Екостайл”. І ось нарешті після того, як підприємство в черговий раз подало пропозиції щодо підвищення плати за вивезення сміття з економічним обґрунтуванням, питання було позитивно вирішено.
Під час обговорення заступник міського голови Олександр Мосін зазначив, що виконком кілька разів відкладав прийняття такого рішення, мотивуючи ТОВ “Екостайл” до розробки та початку реалізації власних інвестиційних пропозицій.
– Комунальники виконали всі наші вимоги, ми розглянули їхні проекти – вони прийнятні для міста, – зазначив заступник міського голови. – Крім того, у Кропивницькому покращилася ситуація з вивезенням сміття, з’явився новий сучасний, заглиблений у землю, контейнерний майданчик. Такі майданчики будуть встановлюватися в різних мікрорайонах обласного центру. Також керівництво підприємства виконало ряд соціальних проектів – відремонтувало лазню для населення у Подільському районі міста, активно співпрацювало із комунальним підприємством “Теплоенергетик” з утилізації шламу. Керівники ТОВ “Екостайл” запевнили, що вони відремонтуюь 60 існуючих контейнерів та придбають 15 нових – для збору пластику.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43581 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua