МЕНЮ


16 лютий 2016 - 15:13

Сніг зійшов, та роботи в комунальників ще вистачає


Комунальні служби Кіровограда мають активніше включитися в прибирання території міста. Таке завдання поставив комунальникам заступник міського голови Олександр Мосін, під час понеділкової апаратної наради.

Сніг зійшов, і на вулицях обласного центру лишилось чимало бруду, посипного матеріалу під бордюрами, – зазначив заступник міського голови. – Прибирати його треба якомога швидше, аби привести обласний центр до ладу.

Спеціалісти комунальних підприємств перевірять і стан асфальтового покриття на кіровоградських дорогах – не всюди асфальт витримав екзамен морозами та снігом.

Проінспектують комунальники і наявність кришок на колодязях інженерних мереж. Значна кількість головок люків після зими просіли, навколо них утворились вибоїни, а бетонні кришки зруйновані. Усі їх треба замінити – і на дорогах, і на прибудинкових територіях, підкреслив Олександр Мосін.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36802 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua