МЕНЮ


7 березень 2019 - 12:00

Соціальне таксі – на допомогу людям


За трьома адресами виїхали в Кропивницькому минулої п’ятниці два новопридбаних автомобілі соціального таксі. Цей спеціалізований транспорт для надання послуг особам, які перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування двох районів міста, закупили наприкінці минулого року з ініціативи міського голови Андрія Райковича, депутатів міської ради, голів та депутатських корпусів Подільської і Фортечної районних у місті рад. Їх вартість – 1,8 мільйона гривень. Машини обладнані підйомниками та спеціальним кріпленням для перевезення людей на візках.

Відповідно до положення про службу соціального таксі, послуга буде надаватися одиноким непрацездатним громадянам, особам з інвалідністю по досягненні 18-річного віку, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються з допомогою ціпків, милиць, візків. Такий автотранспорт використовується для доставки громадян до організацій, банківських, соціальних, медичних установ, протезно-ортопедичних підприємств, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Соціальним таксі громадяни можуть скористатись не більше трьох разів на місяць безкоштовно.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39448 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua