МЕНЮ


14 лютий 2013 - 14:21

Солдати далеких рубежів


Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-річчя виведення радянський військ з Республіки Афганістан у Кіровоградській міській раді відбулася зустріч воїнів-інтернаціоналістів та членів сімей полеглих в Афганістані з її керівництвом.

Міський голова Олександр Саінсус, секретар міської ради Ігор Волков, а також перший заступник міського голови Василь Дзядух та заступник міського голови Сергій Дьячук разом з іншими учасниками зустрічі вшанували хвилиною мовчання полеглих у війнах, померлих та живих інтернаціоналістів і миротворців.

Очільник міської влади відзначив героїзм та вірність військовому обов’язку тих, хто брав участь у бойових діях на території інших держав, й передав грошову допомогу сімом учасникам бойових дій в РА, а також вісьмом удовам і матерям кіровоградців, загиблих у РА. За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, участь у військово-патріотичному вихованні молоді, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Олександр Саінсус вручив вісьмом ветеранам-кіровоградцям відзнаки міської ради та виконавчого комітету – Почесну грамоту, грамоти й цінні подарунки.

Перед присутніми виступили начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату Віталій Доденко та голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Любов Дозор. Активним учасникам та помічникам міської організації вона вручила відзнаки: медалі, почесну грамоту, грамоти й подяку.

У вшануванні воїнів-інтернаціоналістів і миротворців взяли участь й кіровоградські музиканти та співаки: інструментальний квінтет «Мініатюра» музичної школи № 3 (керівник – Аліна Довга), автор пісень та виконавець Олег Спиньов, учениця музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза Вероніка Кареліна та викладач музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса Катерина Соломєєва.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44418 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua