МЕНЮ


19 серпень 2011 - 10:21

Сольна творчість Катерини Соломєєвої


Дванадцять різножанрових пісень (лірика та різновиди рок- і поп-музики) свого першого аудіоальбому "Solo" напередодні всеукраїнського туру представила в Кіровоградському прес-клубі реформ наша землячка співачка Катерина Соломєєва.

Авторка музики і слів пісень, що звучали під час її спілкування із запрошеними на презентацію диска журналістами, розповіла про еволюцію свого творчого життя, нинішній його етап і плани на майбутнє. Вона – композитор, виконавиця авторської, а також сучасних естрадних та народних пісень, артистка міського камерного хору під керівництвом Юрія Любовича. Учасниця багатьох творчих проектів, концертів, фестивалів (зокрема, співорганізатор першого обласного фестивалю авторської творчості "Лісова пісня"). Лауреат та переможець конкурсів авторської пісні серед композиторів і виконавців, а також конкурсів з написання гімну міста й гімнів конкурсів та фестивалів, а ще – викладач музично-теоретичних дисциплін музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса.

Сама себе співачка й композитор у своїй друкованій самопрезентації характеризує таким чином: "Весела і сумна, серйозна і смішна, білявка, руда і чорнява, цілеспрямована й готова марнувати кожен день як останній у житті, різна. Але найголовніше – творча особистість… Я – музикант (граю на піаніно, гітарі, трохи на домрі та віолончелі – і це ще не все!), співаю (де завгодно і що завгодно), пишу різножанрові пісні і співаю їх від душі, для душі і за станом душі!"

– До запису першого аудіодиска (до нього увійшли дві пісні українською мовою й десять російською) йшла все своє попереднє життя, – розповідає Катерина. – У десять років стала лауреатом конкурсу юних композиторів за написану музичну казку "Колобок на новий лад". Відтоді створення музики й текстів пісень стало для мене не лише задоволенням, а й потребою душі… Усі вони дорогі мені, адже в них йдеться про пережите мною або ж моїми близькими та друзями. Тому й виконую їх з особливими почуттями…

Нині в доробку дівчини – більше ста власних пісень. До її дебютного альбому увійшли ті, які, за її словами, на даний час найбільше близькі їй і любі слухачам. Серед них – ліричні "Мама", "Талісман", драйвові "Ангел-Хранитель", "Почему", "Надоел"… Співачці цікаво реалізовувати себе в різних пісенних жанрах. Підтвердження цьому – дебютний різножанровий альбом "Solo".

– Пишу різножанрові пісні, – каже вона, – бо мені цікаво творити для різної публіки. Пробую свої сили в різних музичних напрямках, мені подобається виконувати і джаз, і народні пісні, і естрадні. Навіщо себе обмежувати творчій людині?!

Представлений Катериною альбом записав у нашій місцевій студії звукозапису "Муза" кіровоградський звукорежисер та аранжувальник Віталій Куликовський. Поліграфічну ж частину проекту, включно зі створенням зображення лицьової частини аудіодиска "Solo", виконали фахівці рекламного агентства "Ларго".

Опісля презентації компакт-диска у вузькому колі в прес-клубі реформ ширше його представлення відбудеться на концерті Катерини Соломєєвої в арт-клубі "Кардинал" двадцятого серпня (там же можна буде придбати альбом співачки з її автографом). Розпочнеться він о восьмій годині вечора і стане початком її всеукраїнського туру. Дебютний диск співачки має допомогти їй налагодити контакти з акулами шоу-бізнесу, а також прокласти стежку до сердець слухачів з усієї України.

– Після виступу в Кіровограді планую розпочати всеукраїнське турне без чітко окреслених часових меж участю у фестивалі "Freedom fest", що відбудеться 27-го серпня в Судаку, – повідомила Катерина. – Після цього продовжуватиму виступати на інших фестивалях і клубних вечірках. Хочу якнайповніше представити широкій публіці свою творчість та продемонструвати мої можливості організаторам концертів і фестивалів та колегам-виконавцям.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40375 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua