МЕНЮ


25 червень 2021 - 15:09

Сольний концерт юного піаніста
У музичній вітальні художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна знову звучав рояль. Звуки старовинного інструмента, якому вже понад сто років, чарували шанувальників музичного мистецтва.

Учень 7-го класу кропивницької музичної школи №3 Кирило Федосєєв вразив всіх присутніх своєю майстерною грою на фортепіано. Сольний концерт юного піаніста організувала за підтримки і допомоги батьків його викладачка Ірина Іванова.

Представляючи свого талановитого учня, Ірина Олексіївна зазначила: «Кирило навчається у мене чотири роки. У травні 2019 року відбувся його перший концерт. За минулих два роки найяскравішими подіями для нас стали виступ на Міжнародному конкурсі «Каштановий рояль» у Києві, де Кирило виконував «Концерт фа мінор» Йоганна-Себастьяна Баха в супроводі камерного оркестру під диригуванням онука видатного композитора Миколи Лисенка; запис програми «Шість поетичних картинок Едварда Гріга» у 2020 році на телеканалі «TTV», до речі, саме в цій музейній залі. В цьому ж році Кирило отримав звання лауреата ІІІ Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів імені Серафими Могилевської, який проходив в Одесі. А ще гран-прі на відкритому виконавському конкурсі-огляді «Український ренесанс» у Києві, перші місця на ІІ відкритому конкурсі-фестивалі «Карабиць-дебют» у Торецьку Донецької області, ІІ Всеукраїнському конкурсі піаністів «Зірки твої, Україно» пам’яті Людмили Гінзбург в Одесі та першому Всеукраїнському конкурсі фортепіанної музики «Piano Junior» в Черкасах. Призові місця на інших міжнародних та всеукраїнських конкурсах юних музикантів. За рік – 16 конкурсів! У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями більшість конкурсів – online. Кирило отримав спеціальний приз члена журі Анни Улаєвої з Австрії на першому відкритому Всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Крок до успіху», що проходив в Одесі у 2020 році.Тож саме успіхів і невичерпної творчої наснаги бажали Кирилу Федосєєву викладачі фортепіанного відділу його рідної школи, а також директор музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза Євгенія Малявкіна, яка зазначила, що починав він навчатися саме в цій школі, яку, до речі, нещодавно закінчив його старший брат Микита.

Віта ЧЕРНОВА,
директор художньо-меморіального
музею О.ОсмьоркінаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35315 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua