МЕНЮ


26 червень 2012 - 14:16

"Сотка" курсуватиме до Колгоспного ринку


Протягом нинішнього тижня представники жителів лівобережної Лелеківки та селища Молодіжного разом з першим заступником міського голови Василем Дзядухом та іншими працівниками виконавчих органів Кіровоградської міської ради думали над тим, яким чином вдовольнити потреби жителів названих мікрорайонів.

Перший заступник міського голови кілька разів зустрічався з жителями двох віддалених мікрорайонів. Найбільше їм, як вони зазначили, допікає неналежне транспортне сполучення з рештою міста: нарікали на те, що у зв’язку з відміною маршруту № 150 доводиться добиратися на роботу, навчання, закупи в інші мікрорайони з кількома пересадками.

Результатом цих розмов стала домовленість про зустріч Василя Дзядуха з мешканцями Лелеківки та Молодіжного на зупинці громадського транспорту «Азовська» 23 червня о десятій годині. У домовлений час біля зупинки зібралося кількасот людей, які висловлювали першому заступникові міського голови (який приїхав з керівниками виконавчих органів міської ради, зокрема з начальником управління розвитку транспорту та зв’язку Ольгою Гонтарь) своє невдоволення з приводу, як висловлювалися учасники зустрічі, неналежного транспортного сполучення (йшлося про те, що зранку з обидвох мікрорайонів складно виїхати, а увечері нелегко туди доїхати). І знову передусім говорилося про 150-й маршрут, а також нестачу мікроавтобусів на більшості інших тамтешніх маршрутів.

Поки частина містян доводила необхідність повернення автобусного маршруту, який з’єднував Молодіжне й Лелеківку з вулицями Попова та Жадова, інша частина вийшла на проїжджу частину вулиці Московської, таким чином намагаючись привернути увагу до своїх проблем. Та з часом пристрасті вгамувалися. Василь Дзядух, не відкладаючи справи в довгу шухляду, сказав, що зранку 25 червня на маршрути, які пролягають Лелеківкою та Молодіжним, виїдуть додаткові транспортні засоби, а до 29 числа на всіх зупинках громадського транспорту в цих мікрорайонах у бік центру міста (включно до зупинки «Лісова») буде розміщено таблиці з розкладом руху тамтешніх маршрутів, за дотримання яких відповідатимуть керівники автотранспортних підприємств, чиї автобусами ці маршрути обслуговують. А також запросив на ранок понеділка представників мешканців мікрорайонів, аби разом з ними віднайти способи задоволення вимог невдоволених містян (на суботній зустрічі ішлося, окрім транспорту, також про потребу жителів названих двох відділених мікрорайонів в аптеці, дитсадкові та школі, поліпшенні якості води у водогоні, освітленні вулиць тощо).

Та не лише в понеділок, а й у вівторок Василь Дзядух зустрічався з делегацією мешканців «бунтівних» мікрорайонів. Результатом цих зустрічей стало рішення про подовження (з першої половини липня) автобусного маршруту № 100 П від селища Молодіжного до Колгоспного ринку, заснування маршруту № 107 А, автобуси якого курсуватимуть від селища Молодіжного до вулиці Жадова, а також освітлення вулиці Радищева, прокладання водогону до вулиці Мелітопольської та вздовж неї, встановлення світлофора поблизу зупинки громадського транспорту «Лісова» та спорудження дитячого майданчика в селищі Молодіжному.

Про результати здійсненої разом з ініціативною групою містян роботи перший заступник міського голови розповість на зустрічі з жителями Лелеківки та Молодіжного, яка відбудеться 30 червня о десятій годині на тій-таки зупинці «Азовській».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39005 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua