МЕНЮ


4 березень 2011 - 12:00

СПІЛЬНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ – СПІЛЬНЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ


Звертаючись до польських гостей, Андрій Ніколаєнко зазначив, що між Кіровоградщиною та Польщею існують давні дружні відносини.

– Насамперед, це стосується сільського господарства, машинобудування, освітньої, культурної сфери, відпрацьовуються нові спільні інвестиційні проекти, – наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Міський голова Олександр Саінсус упевнений, що новий поштовх співробітництву між Польщею та Україною дасть і спільне проведення чемпіонату з футболу "Євро-2012". Сам він особисто не раз спілкувався з польськими партнерами, ще коли очолював провідне кіровоградське підприємство з виробництва сільгосптехніки "Червона зірка", було налагоджено плідні ділові контакти. Кіровоградська влада і надалі всіляко сприятиме взаємовигідному співробітництву між країнами, підкреслив міський голова.

Рафал Вольські подякував керівництву області та обласного центру за всебічну підтримку місцевої польської громади, зокрема у Кіровограді, яка у нинішньому році відзначає 20 років з дня заснування, і запевнив, що Польща зацікавлена у подальшому розвитку партнерських стосунків у всіх сферах діяльності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3646 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua