МЕНЮ


12 серпень 2016 - 14:14

Співпраця громадськості й влади стане тіснішою


9 серпня міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з членами правління громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Предметом обговорення стали актуальні питання життєдіяльності територіальної громади обласного центру.
– Ми хочемо висловити підтримку позиції міського голови, який закликав усіх представників міцевої влади полишити політиканство і об’єднатися навколо інтересів міста, – підкреслила член громадської ради Людмила Шубіна. – Сьогодні немає питань важливіших, ніж господарські, і громадська рада підтримує багато ініціатив очільника міста.
Міський голова і члени громадської ради були одностайними у думці, що співпраця виконавчих органів міської ради та громадськості при підготовці проектів рішень матиме значний ефект. Відтепер постійно діючі комісії громадської ради напрацьовуватимуть власні пропозиції за проектами рішень міської ради та її виконавчого комітету і даватимуть практичні рекомендації виконавчим органам – розробникам проектів. Звичною стане також практика участі представників громадської ради у роботі постійних депутатських комісій. Одне із перших питань, порушених громадською радою, – забудова Лісопаркової зони, яка розпочалася днями біля кафе “Два капітани”. За словами Ігоря Погасія, тут вже встановлено вагончик для будівельників і почалося облаштування паркану. Активні громадяни, учасники АТО вирушили на місце будівництва, щоб завадити його початку.
– Захист природоохоронних зон у нашому місті – це якраз та сфера діяльності, де можуть ефективно об’єднати свої сили влада і громадськість, – наголосив Андрій Райкович. – Давайте складемо чіткий план захисту Лісопаркової і крок за кроком будемо його виконувати. Ми не давали дозволу на будівництво у зеленій зоні.
Міський голова доручив своєму заступнику Олександру Грабенку виїхати на будівельний майданчик, щоб припинити там будь-які роботи та запросити забудовників до міської ради з усією документацією.
Члени громадської ради під час зустрічі порушили також питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, приватизації приміщень у центральній частині міста, роботи громадського траснпорту тощо.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38432 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua