МЕНЮ


16 серпень 2011 - 14:19

Співробітники податкової міліції виявили ухилення від сплати податків на загальну суму 2,5 млн. грн.


В ході розслідування однієї з кримінальних справ співробітниками податкової міліції встановлено факт ухилення від сплати податку на додану вартість директором одного з кіровоградських приватних підприємств.

За інформацією управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області, схема ухилення від сплати податку на додану вартість була вже давно відома. У своїй звітності до податкової інспекції підприємство показало операції з придбання товарно-матеріальних цінностей у іншого підприємства, яке є платником ПДВ, таким чином отримавши право на відшкодування податку на додану вартість із державного бюджету. Та, як правило, такі операції мають місце лише на папері і не підтверджуються при першій же перевірці.

За вищезазначеним фактом ухилення від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах, на загальну суму у 2,5 мільйони гривень слідчим відділом податкової міліції ДПА у Кіровоградській області порушено кримінальну справу відносно директора цього підприємства за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України.

Досудове слідство по кримінальній справі триває.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37478 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua