МЕНЮ


2 лютий 2018 - 11:45

Спеціалізований автобус уже возить дітей з особливими потребами


Спеціалізований автобус, придбаний для вихованців центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, вже працює. Про це повідомив голова Фортечної районної у Кропивницькому ради Олександр Кришко.
За словами очільника району, щоденно автобус здійснюватиме чотири рейси: два – зранку і два – ввечері. На маршрут спеціальний транспорт виїжджатиме о 7.20, збиратиме і підвозитиме дітей до реабілітаційного центру з віддалених районів міста: 101-го мікрорайону, Жадова, Попова, Балашівки, Олексіївки. Другий рейс автобус здійснюватиме з Новомиколаївки через центр міста. Вечірнє розезення дітей по домівках починатиметься о 16.00.
– Перш ніж пустити автобус на маршрут, спеціалісти КП “Електротранс” разом з батьками вихованців центру реабілітації здійснили пробну поїздку і об’їхали усі мікрорайони міста, – зазначив Олександр Кришко. – Тільки після цього склали детальний маршрут, розписаний похвилинно, який після перших рейсів ще допрацьовується і коригується.
Також Олександр Кришко підкреслив, що багато дітей, які користуються послугами спеціалізованого автобуса, пересуваються у візках, їм необхідна допомога дорослого. Тому обрали автобус середньої місткості, щоб перевозити дітей разом з батьками. Транспорт обладнаний відкидним пандусом, у ньому також передбачене місце для фіксації інвалідного візка.
Голова Фортечного району висловив щиру подяку міському голові Андрію Райковичу, з ініціативи якого з бюджету міста виділили кошти на автобус. і депутатам міської ради за підтримку такої ініціативи.
У перший день послугами автобуса скористалося понад двадцять вихованців центру реабілітації.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.26349 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua