МЕНЮ


29 серпень 2014 - 17:51

Спецпризначенцям – від Ігоря Шарова


Вантажопасажирський позашляховик УАЗ 31519 підвищеної прохідності з п’ятидверним суцільнометалевим кузовом і двигуном збільшеної потужності отримали кіровоградські спецпризначенці. Ця машина – подарунок народного депутата України Ігоря Шарова.

Позашляховик здатний до пересування по бездоріжжю, оснащений економічним двигуном, його салон – зручний для водія і пасажирів. Машину можна використовувати як для мобільного пересування групи людей (вміщає сімох осіб), так і для перевезення невеликих вантажів.

Командир бригади спеціальної територіальної оборони полковник Сергій Сірченко дуже вдячний Ігорю Шарову за такий необхідний в умовах бойових дій транспортний засіб. За словами командира, сьогодні воїни, які виконують бойові завдання, як ніколи потребують такої підтримки, тому що матеріально-технічний стан нашої армії, на жаль, бажає бути кращим. Та завдяки патріотам України боєздатність українського війська підвищується.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39428 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua