МЕНЮ


6 липень 2012 - 10:53

Сплата внесків до Пенсійного фонду – обов’язок кожного


Пенсіонери не бачать копіткої роботи працівників Пенсійного фонду України і, як правило, нічого не знають про неї, але без затримок отримують пенсії. Так і має бути: сплата внесків, стягнення недоїмки – все це повинно залишатися поза увагою людей похилого віку. Але ці питання не можуть не турбувати працівників Пенсійного фонду України, тому що від вчасної виплати пенсій залежить спокій значної частини громадян, як і розмір пенсій нинішніх та майбутніх пенсіонерів безпосередньо залежать від своєчасності й повноти сплати внесків до Пенсійного фонду України.

Більшість керівників підприємств промислового виробництва розуміють соціальну значимість сплати внесків до Пенсійного фонду як майбутньої гарантії соціального захисту з боку держави.

Велика подяка найсумліннішим керівникам кращих підприємств Кіровоградського району: ПАТ "КРЕАТИВ ГРУП" – Станіславу Березкіну, Інгульська шахта "Східний гірничо-збагачувальний комбінат” – Равілю Агліуліну, ЗАТ "Кіровоградграніт” – Євгенію Бахмачу, Юрію Кайдашу, ЗАТ "Елгран” – Олегу Ткалічу, Кіровоградська державна сільськогосподарська дослідна станція ІСГСЗ НААН – Володимиру Савранчуку за своєчасну та повну сплату внесків до бюджету Пенсійного фонду України з метою фінансування пенсійних виплат пенсіонерам Кіровоградського району.

Сплата внесків до Пенсійного фонду є прямим обов’язком кожного керівника. Адже, приймаючи на роботу працівника, керівник бере на себе не тільки юридичне зобов’язання перед законодавством, а й моральну відповідальність перед людиною зараз та в майбутньому. Та і престиж керівника залежить від зазначених факторів.

Гідна праця – це не благодійність, а турбота роботодавця про забезпечення життя свої працівників, піклування про їхнє соціальне забезпечення в майбутньому.

Але є чимало, керівників, які нехтують вимогами Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, позбавляючи працівни- ків страхового стажу та виплати пенсій при досягненні пенсійного віку.

Найбільші боржники зі сплати страхових внесків перед Пенсійним фондом – КП "Созонівка” з боргом 133,3 тис. грн. (керівник – Є.Букрєєв); БМП "Темп” – 16,9 тис. грн. (А.Єрмак); ЗАТ "ПММ Комплект” – 28,9 тис. грн. (Д.Жбанов); ДП "Бережинське” – 16,7 тис. грн. (Н.Фабрикатор); ПФ “Право ЛТД” – 9,3 тис. грн. (А.Єрмак); СОК “Темп Агро” – 4,3 тис. грн. (А.Єрмак).

Сподіваємось, що стимулом для погашення боргу буде законослухняність керівників підприємств, які ухиляються від сплати внесків до Пенсійного фонду України, адже від цього залежить доля тих, хто зараз або згодом йде на пенсію.

С.КРИВЕНКО,
в.о.начальника управління ПФУ в Кіровоградському районі Кіровоградської областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.53668 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua