МЕНЮ


26 червень 2015 - 13:18

Спочатку громадське обговорення, а потім опитування


24 червня у Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного відбулося друге засідання координаційної групи з питань організації підготовки та проведення громадських слухань і громадського опитування.

Член координаційної групи Сергій Запорожан ознайомив присутніх з відповіддю Центральної виборчої комісії на запит міської ради про можливість проведення одночасно виборів до місцевих органів влади, які мають відбутися восени цього року, і громадського опитування щодо майбутньої назви Кіровограда. ЦВК вважає ці процедури не сумісними.

Думки членів групи розділилися. Одні вважали, що технічно все ж залишається можливість провести опитування одночасно з виборами і це дозволить забезпечити високу явку мешканців міста та зекономити бюджетні кошти, а інші пропонували відразу готувати сценарій проведення опитування за тиждень – два до виборів або ж після них.

Члени групи запевнили присутніх представників громадськості, що протягом всього літа відбуватиметься обговорення пропозицій щодо майбутньої назви міста із залученням науковців, громадських діячів та всіх бажаючих. А вже наприкінці серпня у міській раді відбудуться підсумкові громадські слухання, які дозволять остаточно визначитись із варіантами, які будуть внесені у бюлетені. До 21 листопада нинішнього року міська рада на підставі проведеного серед містян опитування повинна подати до Верховної Ради України остаточний варіант назви нашого міста.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40161 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua