МЕНЮ


8 червень 2012 - 12:07

Спочатку - картка, потім - гроші


З першого червня в Кіровограді, як і загалом в Україні, розпочато виплату компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР.

Щоби у відділеннях банку не було величезних черг, випущено шість мільйонів платіжних карток, дійсних протягом трьох років, – за кількістю зареєстрованих вкладників Ощадбанку СРСР, які ще не отримали компенсації. Саме на таку "Національну картку" й перераховують кошти (до однієї тисячі гривень) кожному вкладникові, який пройшов процедуру актуалізації даних.

Кореспонденти "ВГ" шостого червня побували в центральному міському відділенні Філії – Кіровоградського обласного управління АТ "Ощадбанк" №10010 на вулиці Декабристів, 9, де на власні очі побачили, як люди отримують банківські платіжні картки із грошима на них. Заступник начальника операційного відділу обласного управління АТ "Ощадбанк" Тетяна Гордійчук розповіла, що гроші з картки можна зняти безпосередньо в установах Ощадбанку через його банкоматну мережу або ж розрахуватися за покупку з допомогою картки в закладах торгівлі й аптеках. Якщо вкладник не хоче мати цієї картки, то він повинен написати у відділенні "Ощадбанку" відповідну заяву.

Однак Тетяна Олександрівна порадила не робити цього, адже за ймовірного продовження виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР кошти протягом трьох років надходитимуть безпосередньо на платіжну "Національну картку" (без проходження тривалих процедур актуалізації тощо) вкладника. До того ж, додала заступник начальника операційного відділу, за обслуговування цієї картки банк плати не бере. Тобто за неї вкладник під час її отримання і надалі не сплачує ні копійки.

Начальник Філії – Кіровоградського обласного управління АТ "Ощадбанк" Юрій Кабов наголосив, що бажано, аби вкладники задля уникнення черг приходили отримувати свої платіжні картки у час і день, зазначені в документі, який вони отримують у відділеннях "Ощадбанку" після актуалізації їхніх даних. Однак якщо людина не змогла цього зробити, то отримати платіжну картку вона може й пізніше.

Будь-яку додаткову інформацію щодо виплат колишнім вкладникам Ощадбанку СРСР можна отримати, зателефонувавши до Філії – Кіровоградського обласного управління АТ "Ощадбанк" за номерами 35-84-08 або 35-84-48.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36489 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua