МЕНЮ










30 червень 2016 - 18:18

Спочатку – на "малій" воді, потім – на "великій"


Минулої середи, 29 червня, на території міської станції юних техніків відбулось відкриття чемпіонату України із судномодельного спорту в класах NS і NSS за участі представників (від семи до чотирнадцяти років) Одеської, Миколаївської, Дніпровської, Рівненської, Київської, Житомирської та Кіровоградської областей.
.
На відкриття змагань, які проходять у спеціальному басейні міської станції юних техніків та на Інгулі, завітав секретар міської ради Сергій Бойко. Він привітав гостей міста і наших земляків та відзначив їх терплячість і цілеспрямованість, адже судномоделювання – це спорт, який вимагає від людини великого терпіння і відданості цій справі.
– Я вдячна всім учасникам, які змогли приїхати, – зазначила головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти міської ради Ольга Журавльова. – Вони – наше майбутнє. Історія модельного спорту України має глибоке коріння. Зокрема, на території Кіровоградської області моделізм розвивається вже понад півсторіччя. Усі кораблі, які братимуть участь у змаганнях, – це витвори розуму, рук і сердець цих дітей…
Головний суддя змагань Олександр Крючков (чемпіон СРСР із судномоделювання) представив учасникам суддівську колегію, а також побажав спортсменам вдалих виступів. Прапор України підняла команда-переможниця торішніх таких же змагань з Одеської області.
Чемпіонат, на якому представлено моделі радіокерованих військових і цивільних кораблів, триватиме по третє липня. Другого і третього числа, у суботу й неділю, він проходитиме на Інгулі, біля центрального мосту. Тож всі охочі зможуть помилуватися цим захопливим дійством. А третього липня, о 16:00 біля пам’ятника жертвам Чорнобиля, відбудеться врочисте нагородження переможців чемпіонату України із судномодельного спорту в класах NS і NSS.



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.36614 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua