МЕНЮ


8 червень 2018 - 13:02

Спочатку стелимо дороги, а потім риємо асфальт?


Усі розриття асфальтового покриття для ремонту інженерних мереж повинні узгоджуватися з головним управління житлово-комунального господарства міськради. На цьому наголосив на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.
– А то у нас виходить так, що не встигли дорожники відремонтувати вулицю, а за ними вже йдуть наші водопостачальники латати труби, – дорікнув міський голова керівнику кропивницької дільниці ОВКП «Дніпро – Кіровоград» Валентині Давиденко. – Я розумію, що ви виконуєте доволі масштабний обсяг робіт з модернізації водопровідних мереж. Але ж ремонти пов’язані з розриттям асфальтового покриття. Я бачу, і мені вказують на це люди, що ліквідацію наслідків аварій ви виконуєте неякісно. Залишаєте після себе провалені люки, асфальт не відновлюєте, сміття не прибираєте. Особливо це стосується приватного сектору. Узгоджуйте свої дії з управлінням ЖКГ і повідомляйте місцевим мешканцям про обсяги робіт та терміни їх виконання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40571 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua