МЕНЮ


1 лютий 2016 - 19:21

Спочатку – вшановування, а згодом – розваги


Про заходи молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради на найближчий час ішлося 27 січня на її плановому засіданні під головуванням керівника ради Віталія Слюсаренка, представника КДПУ імені Володимира Винниченка.

Присутні обговорили підготовку до молодіжного балу, що відбудеться увечері 14 лютого, у День святого Валентина, в обласній філармонії. Кошти від продажу квитків на цей захід заплановано використати на підтримку родини одного з молодих кіровоградських учасників АТО. Того ж дня в обідню пору біля міської ради молодь відзначатиме день усіх закоханих – запускатиме в небо кульки-ліхтарики, писатиме свої побажання на виставлених аркушах ватману, роздаватиме перехожим валентинки.

Ішлося на засіданні й про міський етап усеукраїнського конкурсу на звання найкращого студента України, що відбудеться в Кіровограді 25 лютого в нічному клубі "Ф’южн". А також про найближчий захід за участі молодіжної ради та молоді міста загалом, – перегляд у кінотеатрі "Портал" 29 січня фільму "Крути молода кров" (початок – о 14:00, вхід – безкоштовний). Стрічку покажуть до Дня пам’яті Героїв Крут, після цього відбудуться обговорення побаченого та виступ кандидата історичних наук Юрія Митрофаненка.

До молодіжної ради входять представники молодіжних громадських організацій, професійних спілок та інших об’єднань громадян, студенти вищих навчальних закладів міста до 35 років. Зараз членами ради є трохи більше двадцяти молодих людей.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36806 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua