МЕНЮ


class="cn_news_even">
26 лютий 2016 - 22:42

Спочатку зникли три, тепер немає шість…


На вулиці Київській у Кіровограді невідомі планомірно вирубують сосни

Уже втретє "ВГ" намагається привернути увагу правоохоронців до того, що на вулиці Київський хтось нещадно вирубує дерева.

Йдеться про парк Космонавтів на березі Інгулу поблизу автомобільного мосту. Навпроти – стоянка і газова заправка. Це – так би мовити, точний орієнтир для працівників поліції, якщо раптом їм спаде на думку нарешті відреагувати на цей сигнал.

Спочатку хтось зрубав три красуні-сосни, згодом з’явився ще один пеньок, а сьогодні їх – уже шість, а ще одне дерево – майже повалене. Ми розпитали місцевих мешканців, хто, на їхню думку, ті дроворуби. Вони натякнули: є тут одна сім’я, яка мешкає у приватному секторі і члени якої полюбляють оковиту, через це "хобі" їм явно бракує грошей на дрова. А, можливо, місцеві й помиляються – все ж слідів того, щоб величезні стовбури розпилювали на частини в парку, немає, а уявити, як двоє людей перетягують через дорогу ці деревини, дуже важко. Не виключено, знахабнілі винищувачі дерев під’їжджають прямо на вантажівці…

Не хочеться, аби поліція подумала, що ми ставимося до неї упереджено і навмисне вже у кількох публікаціях поспіль вказуємо на недоліки в її роботі. Більше того – висловлюємо вдячність за оперативне реагування на статтю, в якій ішлося про намагання “металістів” розібрати міст на вулиці Кірова. Після того, як їх зупинила і навіть сфотографувала на мобільний телефон наша працівниця, правоохоронці ледь не наступного дня зловмисників затримали (ними виявилися 22-річний та 36-річний місцеві жителі, молодший – раніше судимий). То, можливо, і в цьому випадку поліцейські все ж відреагують на наш сигнал?

До речі. Учора на сайті головного управління Національної поліції в області з’явилася інформація про те, що в Олександрії правоохоронці затримали шістьох осіб, які вирубували незаконно дерева. Сподіваємося, що і до Кіровограда руки дійдуть.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.4003 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua