МЕНЮ


22 червень 2012 - 14:17

Спокійно, без ажіотажу, у визначені строки


Станом на 15 червня цього року 11 238 жителів Кіровоградщини отримали компенсаційну тисячу гривень Ощадбанку СРСР. Загалом, в області із 176 тисяч вкладників, які не одержали компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень у 2008 році, актуалізувалося більше 72 тисяч. У загальноукраїнському рейтингу за рівнем актуалізації область посідає перше місце. Про це на прес-конференції журналістам повідомили начальник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин і начальник філії «Кіровоградське обласне управління АТ “Державний ощадний банк України” Юрій Кабов.

За словами Віктора Томашина, актуалізація вкладників, а також виплата компенсаційних коштів триває в плановому режимі, співробітники справляються із своїми обов’язками, оперативно вирішують усі питання: протягом години – двох, максимум – доби. Юрій Кабов поінформував, що сьогодні на рахунки філії надійшло близько 24 мільйонів гривень на виплату вкладів, а також 486 тисячі гривень – для сплати спадкоємцям вкладників, які померли у 2005 – 2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005 – 2009 років, а також померлих у 2012 році. До установ Ощадбанку вже надійшло більше 31 тисячі платіжних карток, на які нараховуються компенсаційні виплати. Юрій Володимирович наголосив, що філія Ощадбанку усіляко сприяє отриманню компенсаційних виплат, і більшість громадян старшого покоління із розумінням сприймають національні картки. Проте люди повинні знати, що протягом трьох днів мають обов’язково актуалізувати саму картку, здійснивши з нею будь-яку операцію: чи то переглянувши нарахування коштів, чи знявши з неї або частину коштів, або всю тисячу гривень. Інакше через три дні картка буде заблокована, і тоді доведеться знову звертатись до банку, щоб її розблокувати. Картка також автоматично блокується, якщо вкладник протягом трьох днів не отримає її в банку і не актуалізує. Тож, якщо вкладнику було призначено певний час і день відвідання відділення банку, краще не баритись.

Сьогодні у відділеннях Ощадбанку триває активний процес актуалізації мешканців Кіровоград- щини від 69 років і молодших. Аналітики банку розрахували: динаміка цього процесу така, що до початку жовтня в області повинні актуалізуватись всі категорії громадян, які мають право на отримання компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку СРСР.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36302 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua