МЕНЮ


24 листопад 2017 - 09:20

Спорт у комфортних умовах


Торік у Кропивницькому капітально полагодили сім спортивних шкільних залів. Цьогоріч заплановано завершити капремонт ще п’ятьох. Два з них вже врочисто відкрили 22 листопада – у школах №№ 26 і 31.
Капітально по черзі ремонтувати щороку шкільні спортзали – один з пунктів передвиборчої програми міського голови Андрія Райковича. І, як бачимо, свого слова очільник Кропивницького дотримується (до кінця року в капітально відремонтовані спортзали повернуться діти також у школах №№ 1, 3 і 30).
В урочистих церемоніях відкриття шкільних спортзалів разом з учнями та педагогами взяли участь Андрій Райкович, заступник міського голови Наталія Дзюба та заступник начальника міського управління освіти Євген Серопян. Та перед цим гості оглянули оновлені приміщення. А зроблено там чимало: замінено вікна, вирівняно та пофарбовано стіни, модернізовано системи опалення, встановлено сучaсні систeми вeнтиляції тa освітлeння, відремонтовано роздягальні і вбиральні. На капітальний ремонт спортзалів витрачено майже по півтора мільйона гривень.
Шкільні колективи підготували цікаві програми на честь відкриття спортзалів: діти демонстрували свої спортивні й артистичні вміння. А Андрій Райкович разом з директорами школи № 26 Оленою Яровою та № 31 Тетяною Тиханською перерізали червоні стрічки й таким чином оголосили про початок занять школярів фізичною культурою і спортом в капітально оновлених приміщеннях.
– Тепер досягати спортивних здобутків ви зможете в найкращих умовах, – відзначив, звертаючись до школярів, Андрій Райкович. – Ми пишаємося, що в нашому місті є така талановита молодь і що нам є для кого і заради кого працювати. Тож і надалі відновлюватимемо у школах спортивні зали, купуватиме- мо мультимедійні дошки та облаштовуватимемо комп’ютерні кла- си. Адже нам потрібна здорова, освічена, талановита юнь.
Очільник Кропивницького вручив директорам шкіл сертифікати на спортивне обладнання для відремонтованих залів. Слід також додати, що цьогоріч за кошти з міського бюджету вставлено металопластикові двері й вікна, утеплено фасад у школі № 18, тобто проведено її теплосанацію (наступного року те ж саме зроблять і в загальноосвітньому навчальному закладі № 31). У школі № 6 відремонтовано актовий зал, а в багатьох інших – вставлено металопластикові вікна, триває ремонт харчоблоків у навчальних закладах та оснащення їх технологічним обладнанням.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.55473 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua