МЕНЮ


21 червень 2019 - 13:42

Спортивні об’єкти на мапі міста


Картування усіх спортивних об’єктів Кропивницького стало можливим завдяки реалізації проекту «Спортивна мапа Кропивницького». Його автор – директор ДЮСШ №3 Євген Савранський – повідомив, що на мапі 212 спортивних об’єктів і локацій, де можна займатися фізкультурою і спортом: чотири міські і чотири обласні спортивні школи, спортивні клуби, заклади спортивного туризму та дитячо-юнацькі клуби. На карту нанесено також бігові та лижні маршрути, а згодом нанесуть й велосипедні.

– Проект започаткованоу грудні 2017 року, – розповів Євген Савранський. – Ця спортивна мапа перша і єдина в Україні.

З допомогою мапи містяни зможуть дізнатися контактні телефони спортивних закладів, тренерів або посилання на їх сторінки у соцмережах. Але об’єкти потрібно щороку перевіряти, щоб оновлювати карту.

Директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Маріанна Морква повідомила, що проєкт став переможцем програми Британської ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку «Активні громадяни», а міська рада Кропивницького – постійним інформаційним партнером. Загалом, у рамках роекту витрачено 12 125 гривень на виготовлення логотипу, поліграфічної та рекламної продукції

Спортивна мапа Кропивницького – це інтерактивний ресурс, розроблений на платформі Google My Maps. Свого сайту спортивна карта не має. Її можна знайти з допомогою пошуковика Google, на власній сторінці у Facebook, набравши текст «Спортивна мапа Кропивницького» або скориставшись сайтом міської ради Кропивницького – «Спортивна мапа» розміщена в розділі «Інфраструктура».

– Із часом кількість спортивних об’єктів на мапі лише збільшуватиметься, – зазначив Євген Савранський. – З допомогою мапи кожен може обрати той вид спорту, яким хоче займатись, та підібрати зручне місце розташування спортивної школи чи клубу.

А рекламну продукцію планують розповсюджувати по всіх навчальних закладах міста, аби діти охочіше долучалися до занять спортом. Використання цієї мапи дозволить людям, найперше, економити час. Адже, щоб обрати секцію для дитини чи для себе, не потрібно нікуди бігти, а можна просто скористатись телефоном чи комп’ютером.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38896 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua