МЕНЮ

8 березень 2013 - 14:04

Спортивна мозаїка

Першого березня відбувся третій тур Другої міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.

У змаганнях з шахів і шашок, що проходили в приміщенні Кіровоградської міської ради, взяли участь представники депутатського корпусу і виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

За підсумками шахового турніру, перемігши всіх конкурентів, перше місце посів секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков. "Срібну" нагороду виборов представник депутатів Ленінської райради Ігор Мостовий. На третьому місці – головний спеціаліст управління власності та приватизації комунального майна міської ради Олександр Ліновіченко.

У змаганні з шашок серед чоловіків переміг депутат Кіровської райради Володимир Зворигін. На другому місці – начальник відділу роботи із засобами масової інформації міської ради Сергій Якунін. "Бронзову" нагороду виборов головний спеціаліст сектора інформаційного та комп’ютерного забезпечення міської ради Юрій Сташенко.

У змаганні з шашок серед жінок перше місце завоювала начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна. Другою стала спеціаліст 1 категорії відділу обліку і звітності управління праці та соціального захисту населення Ленінської райради Юлія Мотренко. На третьому місці – головний спеціаліст відділу роботи з депутатськими зверненнями управління апарату міської ради Наталія Шаповал.

Ігор Волков і начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Олександр Куценко нагородили переможців і призерів змагань дипломами та медалями відділу фізичної культури та спорту міської ради.

* * *

У ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту міської ради відбулася спартакіада Кіровоградської області з тенісу настільного серед школярів.

Змагалися 72 спортсмени. Перемогу виборола команда обласного центру, на другому місці – колектив Бобринецького району, "бронзові" нагороди в активі спортсменів Добровеличківського району.

* * *

23 – 24 лютого в Дебальцевому Донецької області відбулись всеукраїнські змагання з кунг-фу серед молоді, в яких взяла участь і команда з Кіровоградщини.

Юні спортсмени змагались у мистецтві володіння мечем, палицею, списом, а також у вправах без зброї, “тайцзі” та інших. Команда наших земляків завоювала п’ять медалей у різних розділах. Брати Микола та Іван Мірошніченки дійшли до фіналу в розділі "тайцзі туй шоу". Сильнішим виявився Іван. "Срібло" дісталося його братові. А найбільше медалей завоювала Владислава Аксьонова. Вона стала чемпіонкою в "туй шоу", "срібним" призером у программі І розряду та посіла третє місце у вправах без зброї. Дипломи отримали також Дарина Герман та Павло Долженко.

* * *

1 – 3 березня у спортивному залі факультету фізвиховання КДПУ ім. В. Винниченка відбулася низка баскетбольних матчів команд вищої та першої українських ліг.

Вищолігівська жіноча команда "Єлисавет-Баскет" двічі зустрічалася з БК "Франківськ" з Івано-Франківська і в обох іграх перемогла – з рахунком 88:49 та 93:54. Першолігівський чоловічий БК "Кіровоград-2" переміг БК "Спарта" з Дніпропетровська (90:82) і БК "КДЮСШ Азовмаш" з Маріуполя (83:74), але поступився лідерові першої ліги БК "Університет-Спортліцей" з Білої Церкви (49:52).

* * *

22 – 24 лютого в кіровоградському більярдному клубі "Свояк" відбувся відкритий Чемпіонат України з більярду серед команд ветеранів, першого етапу Кубка українського виробника сільськогосподарської техніки. У чемпіонаті брали участь колективи із семи областей України. У фіналі команда з Вінницької області перемогла кіровоградську збірну, яка посіла другу сходинку турніру. "Бронзовими" призерами стали команди з Кривого Рогу та Кременчука.

Проведення другого етапу Кубка заплановано на липень 2013 року в Кіровограді. Кіровоградський клуб "Свояк" та Федерація більярдного спорту України запрошують до участі в організації другого етапу Кубка спонсорів, благодійників та інших осіб, не байдужих до розвитку більярдного спорту на Кіровоградщині.