МЕНЮ


15 серпень 2014 - 13:09

Споживаймо електроенергію відповідально!


Суттєве зменшення поставок газу та вугілля на теплові електростанції призвели до дефіцитного балансу виробництва і споживання електричної енергії.

Через це виникла реальна загроза стабільній та безперебійній роботі об’єднаної електроенергетичної системи України. Єдиним чинником, який може цьому запобігти та не допустити системний аварійних вимкнень, є дотримання споживачами встановлених граничних величин споживання електроенергії та дозволеної потужності.

Державним підприємством "Національна енергетична компанія "Укренерго" для Кіровоградської області обмеження споживання наразі встановлене на рівні 8,8 МВт та 500 тис. кВт/год на добу.

Спекотна погода спонукає населення активно використовувати кондиціонери, а також, через відсутність централізованого гарячого водопостачання – електричні бойлери. Неконтрольоване використання цих потужних електроприладів призводить до перевантаження енергосистеми. Тому, аби не допустити перевантаження і спрацювання автоматики захисту, необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня.

ПАТ "Кіровоградобленерго" звертається до мешканців області з проханням обмежити використання електроенергії і не вмикати кондиціонери та електробойлери у години найбільшого навантаження, а саме: з 12:00 до 17:00 та з 21:00 до 22:00.

Просимо із розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже тільки так можна забезпечити безперебійну роботу об’єднаної енергосистеми України та гарантувати якісне і надійне електропостачання в майбутньому.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40226 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua