МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 11:37

СПРАВИ ДЕПУТАТСЬКІ: НЕ ТІЛЬКИ В СЕСІЙНОМУ ЗАЛІ


Днями подяку від Кіровоградської гімназії нових технологій навчання за проведений у закладі ремонт отримав депутат міськради Олег Радченко (фракція Партії регіонів). Не секрет, що галузь освіти, яка відіграє значиму роль у житті суспільства, в Україні постійно страждає від недофінансування. Тому, наприклад, заклади освіти не завжди мають можливість власним коштом покращити побутові умови у приміщеннях, де навчаються діти. Добре, що є кому прийти їм на допомогу.

Будматеріали для проведення ремонтних робіт у відомій всьому місту гімназії та, власне, і виконання самого ремонту як благодійна допомога закладу були надані ТОВ "РадосБудТех", директором якого є Олег Радченко. Таким чином депутат міської ради продемонстрував, що він представляє в обласному центрі соціально відповідальний бізнес.

Соціальною активністю цілий ряд депутатів міськради відзначився і під час новорічних та різдвяних свят. Так, напередодні Святвечора солодкі подарунки отримала майже сотня дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, що проживають на території мажоритарного виборчого округу №25, від якого Олега Радченка було обрано депутатом Кіровоградської міської ради.

Крім того, подяки за надану допомогу і святкові подарунки отримали депутат міської ради Дмитро Терзов – від педагогічного колективу та членів батьківського комітету НВО ЗНЗ №15 та Ігор Голофаєв (обидва – з фракції Партії регіонів) – від мешканців території квартального комітету №18.

Володимир ХАНІНДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39965 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua