МЕНЮ


4 лютий 2011 - 10:30

Справив нужду на друга і ледь не загинув


…Якось увечері ці двоє чоловіків пиячили у кафе. І один з них так нализався, що ледве ноги волочив. Щоб бідолаха не замерз десь на вулиці, приятель затягнув його до себе додому і поклав спати на окремому ліжку. А прокинувся хазяїн від того, що на нього щось лилося. Побачивши, що гість справляє на нього малу нужду, він розсердився і крикнув: "Ти що робиш, гад?" А той продовжував поливати. Розсердившись, хазяїн побіг у кухню, а повернувся з ножем. Вгородивши його в живіт некультурному гостю, господар заспокоївся, а його мати викликала "швидку".

У ході слідства потерпілий помирився з обвинуваченим. Але це не врятувало останнього від в’язниці. Оскільки він скоїв злочин під час випробувального строку, даного судом раніше, йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі на п’ять років і шість місяців. Два роки чоловік уже відсидів у слідчому ізоляторі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37033 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua