МЕНЮ


21 лютий 2014 - 15:42

Сприяємо роботодавцям, допомагаємо безробітним


Залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби для існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто відкидає її "на узбіччя життя". У цих умовах саме громадські роботи та роботи тимчасового характеру відіграють важливу роль.

Громадські роботи та роботи тимчасового характеру – загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, які організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу.

Керівники багатьох підприємств, де організовувалися такі роботи, пересвідчилися, що така форма співпраці зі службою зайнятості дозволяє залучити додаткову робочу силу для виконання нагальних тимчасових робіт

Протягом 2013 року Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості уклав 80 договорів на проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру, в яких взяли участь 1,3 тис. осіб. Безробітні були задіяні на благоустрої міста та населених пунктів району. Вони упорядковували меморіали, пам’ятники, братські могили, кладовища та інші місця поховання загиблих захисників Вітчизни,об’єкти культурної й історичної спадщини.

Залучення громадян до тимчасової зайнятості активно триває і в 2014 році. З початку року укладено договори з ТОВ "Кіровоградський завод будівельних матеріалів № 1", ТОВ "Друкмаш-Центр", ПП "Коллєга", територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ленінського району та інш.

Враховуючи, що користь від організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37595 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua