МЕНЮ


31 травень 2006 - 16:12

СПУ — ПРО РОЗПОДІЛ ПОСАД ТА КОАЛІЦІЮ


За словами Миколи Садового, соціалісти не ставили собі за мету щось нереальне, приміром, взяти більшість у радах, прагли лише увійти у владу і закріпитися в ній.

По області СПУ найкращих результатів досягла в Голованівському виборчому окрузі (приміром, в Ульяновському районі за соціалістів віддали свої голоси 22,31 відсотка виборців), найгірших — в Олександрії та Знам’янці, де навіть не подолано тривідсотковий прохідний бар’єр.

Стосовно коаліції демократичних сил на обласному рівні головний соціаліст Кіровоградщини сказав, що угоди про наміри, як такої, зараз немає. Він вважає, що при її підписанні була допущена поспішність, адже на той момент питання кадрових розстановок НСНУ, БЮТ та СПУ узгодили лише на вісімдесят відсотків. “Принципів політичної взаємодії до цього часу ми не виробили”, — констатує Микола Ілліч. Він переконаний, що учасникам коаліційної угоди потрібно повернутися до робочої групи, яка повинна створити умови для співпраці. Загалом же, обком СПУ підтримував і підтримує саму ідею створення коаліції демократичних сил у рамках НСНУ, БЮТ, СПУ і готовий повернутись до коаліційної угоди у випадку відновлення раніше досягнутих домовленостей по кожному району. Крім цього, соціалісти наполягають на тому, щоб головним принципом підбору кадрів слугував професіоналізм і готовність працювати у нинішніх складних умовах.

Що стосується створення коаліції демократичних сил на рівні держави, народний депутат висловився так: “Або буде коаліція, або не буде парламенту. Про це говорить саме життя. Але я впевнений, що коаліцію буде створено, адже на вибори затрачено значні кошти...”

Людмила ЗАЙЦЕВАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4182 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua