МЕНЮ


4 лютий 2013 - 10:31

Стан розгляду звернень громадян та запитів на публічну інформацію за 2012 рік


Своєчасний та кваліфікований розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямів для органів податкової служби, що забезпечує зворотній зв’язок органів ДПС із громадськістю.

В 2012 році на адресу Кіровоградської ОДПІ Кіровоградської області ДПС надійшло 61 письмове звернення від громадян (заяв), в тому числі 6 звернень від депутатів обласної та міської рад. Основна тематика порушених громадянами питань – оподаткування доходів фізичних осіб від здавання житла в найм, питання контрольно-перевірочної роботи, здійснення реєстрації фізичних осіб підприємцями.

Для забезпечення кваліфікованого та своєчасного розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників у Кіровоградської ОДПІ Кіровоградської області ДПС, посадовими особами відповідно до графіка проводиться особистий прийом громадян.

Попередній запис на особистий прийом до посадових осіб Кіровоградської ОДПІ проводиться сектором забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян щодня за телефоном 30-41-03 (вул. Глінки, 2). Запис громадян закінчується за 5 днів до календарної дати прийому відповідальною посадовою особою згідно з графіком прийому громадян. Графік особистого прийому громадян посадовими особами Кіровоградської ОДПІ розміщено в Центрі обслуговування платників податків Кіровоградської ОДПІ.

В 2012 році відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до Кіровоградської ОДПІ Кіровоградської області ДПС надійшло 28 запитів на інформацію, в тому числі: від юридичних осіб – 25 та від громадян – 3 запита. Відповіді на запити надані у терміни, встановлені ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36355 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua