МЕНЮ


6 лютий 2015 - 18:05

Старий-новий тролейбусний маршрут


З 2 лютого цього року в Кіровограді відновлено тролейбусний маршрут №4. Його обслуговують шість машин, і пролягає він від вулиці Космонавта Попова до Лісопаркової.

Як зазначив заступник міського голови Сергій Васильченко, раніше у мешканців мікрорайону, прилеглого до вулиці Космонавта Попова, були певні труднощі: тролейбусний маршрут №10 починається на вулиці Генерала Жадова, це було досить незручно і тим, хто проживає на вулицях Волкова, Пацаєва, Маршала Конєва та інших. Маршрути №№4 і 10 певним чином накладаються, зате тепер пасажирам “спальних” мікрорайонів легше дістатись до центру міста та на вулицю Лісопаркову. Невдовзі в салонах тролейбусів з’явиться й графік їх руху, розрахований він так, щоб інтервал руху між тролейбусами на цих двох маршрутах складав п’ять хвилин.

Також за рахунок перерозподілу субвенції з державного бюджету на відшкодування витрат за перевезення пільговиків вдалось забезпечити безкоштовне обслуговування електротранспортом всіх пільгових категорій мешканців міста на весь 2015 рік. Це важливо, адже законодавством була передбачена можливість користуватись пільгою на безкоштовний проїзд у міському пасажирському транспорті лише до липня цього року. Потім кількість пільгових категорій буде скорочена з орієнтовних 56 до ймовірних шести. Та й то цю пільгу планують монетизувати.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40558 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua