МЕНЮ


29 травень 2015 - 22:20

Старші діти працюватимуть, а молодші – відпочиватимуть


50 тисяч гривень виділено у цьогорічному бюджеті Кіровограда для організації літнього працевлаштування старшокласників та студентської молоді.

Подібні трудові загони вже не перший рік створюються в нашому місті. Так, у минулому році 137 старшокласників мали змогу отримати своє перше робоче місце. А, значить, заробити, здобути досвід перебування у трудовому колективі, та й навчиться цінувати зусилля інших з наведення порядку в Кіровограді. До того ж, діти оформлюються на роботі цілком офіційно – заводиться трудова книжка, робиться відповідний запис, що дає старт трудовому стажу. Діяти такі загони почнуть вже з шостого червня цього року.

Як повідомила начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна, до трудових загонів запрошуються всі бажаючі віком від 14 років.

Щоб діти менше витрачали грошей на проїзд, працюватимуть вони здебільшого неподалік від місця проживання. Опікуватимуться дітьми педагоги-організатори міських дитячо-юнацьких клубів.

Звичайно, вищезазначена сума, виділена з міського бюджету, не дозволить задовольнити повною мірою бажання всіх попрацювати влітку. Звернулись до керівництва обласної ради, щоб і з обласного бюджету були виділені необхідні кошти. Та поки що відповіді не отримали.

Та не лише організацією працевлаштування старшокласників переймаються працівники відділу сім’ї та молоді міської ради. З другого червня стартує оздоровча кампанія. Кіровоградські школярі матимуть змогу відпочити в 40 дитячих закладах відпочинку з денним перебуванням при міських школах. А от з 15 червня починається оздоровлення дітей у стаціонарних літніх таборах.

Цьогоріч школярі відпочиватимуть у таборах “Жовтень” (Олександрівський район), “Бригантина” (Новоархангельський район), “Рассвет” (Одеська область), “Молода гвардія” (м. Одеса).

– Цього року змінився перелік пільгових категорій дітей, які мають право на безкоштовне літнє оздоровлення, – зазначила Людмила Володимирівна. – Так само зменшилось і фінансування оздоровлення загалом. В першу чергу право на безкоштовне оздоровлення матимуть діти з родин загиблих воїнів АТО, учасників АТО, переселенців, діти-сироти та з малозабезпечених сімей.

За рахунок міського бюджету цьогоріч зможуть оздоровити лише 100 дітей. Окрім того, безкоштовні путівки для оздоровлення кіровоградські діти зможуть отримати коштом обласного та державного бюджетів та за рахунок профспілок.

У минулому році працюючим громадянам виділяли безкоштовні та пільгові путівки за рахунок Фонду соціального страхування. На ці потреби виділялося 500 тисяч гривень Цього року цих грошей і, відповідно, путівок не буде.

Зараз надходить багато звернень від батьків з приводу оздоровлення дітей в Карпатах у таборі “Артек” (Буковель). З цим табором міністерство не має договору на оздоровлення, а вартість путівки – 14 тисяч гривень. Тому централізованого відправлення дітей в цей табір немає. Функцію ж кримського “Артеку” нині виконує одеський табір “Молода гвардія”.

Консультацію стосовно отримання безкоштовних путівок для дітей пільгових категорій можна отримати у відділі сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради (кабінет 316-а) або за телефоном: 24-44-27.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38058 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua