МЕНЮ


9 квiтень 2013 - 14:42

Старт здоров’ю дітей


Протягом дня бібліотекарі атакували читачів цікавою інформацією про найбільшу життєву цінність - людське здоров’я, щляхи його збереження та покращення.

З новинками книжкового світу читачі мали можливість ознайо¬митись на виставках організованих у всіх відділах бібліотеки: “Я дитина – я росту”, “Здорова сім’я – здорова країна”. А виставка-набат «Чорнобиль - наш довічний біль» не залишила байдужим жодного з відвідувачів.

Увазі старших читачів був представлений інформаційний колаж “Багатолика небезпека” зі слайд-показом « Скажи курінню – ні!».

Наймолодші читачі навчалися бережливому ставленню до свого здоров’я разом із казковими героями під час лялькової вистави « Весняні пригоди».

Дітлахи відповідали на питання вікторини «Екзаменує Айболить» і обговорювали такі теми: «Добрі і погані звички», «Робімо зарядку – здоров’я в порядку!», «Правила Мийдодіра».

Для дорослих читачів бібліотеки, особливо турботливих батьків та вчителів, цікавими та корисними були матеріали «Школи сприяння здоров’ю”. Відеоролик «Відчуття прекрасного» та «Літературний еко-калейдоскоп» спонукали присутніх берегти оточуючу природу, і вона віддячить взаємністю.

Всі читачі, що відвідали бібліотеку цього дня отримали пам’ятку зі словами: «Турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, це має бути способом життя. Здоровим способом життя!!!»
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33615 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua