МЕНЮ


22 лютий 2013 - 18:39

Стартувала міська спартакіада


20 лютого в Кіровоградській ДЮСШ № 3 розпочалася Друга міська спартакіада серед депутатів міської, районних у місті Кіровограді рад та працівників виконавчих органів місцевого самоврядування.

Розпочалася спартакіада зі змагань з тенісу настільного. На церемонії відкриття міський голова Олександр Саінсус, секретар міської ради Ігор Волков (учасник тенісних змагань) та начальник міського відділу фізкультури і спорту Олександр Куценко привітали спортсменів-любителів з початком спартакіади, побажали їм у чесній спортивній боротьбі визначити найсильніших, які представлятимуть Кіровоград на обласній спартакіаді.

За результатами двогодинної напруженої боротьби перше місце і "золоту" медаль серед чоловіків здобув начальник відділу ринкового господарства та побутових послуг міського управління розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Олександр Маличенко. Друге місце виборов начальник відділу роботи зі ЗМІ міської ради Сергій Якунін, третє – представник бухгалтерсько-господарського відділу виконавчого комітету Кіровської районної в місті ради Володимир Басілай.

Серед жінок чемпіонкою змагань з настільного тенісу стала депутат Ленінської районної в місті ради Ганна Суркова. "Срібним" призером – представниця виконавчого комітету Кіровської районної в місті ради Анастасія Хаджинова, "бронзовим" – головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної в місті ради Тетяна Кондратенко.

Ігор Волков та Олександр Куценко нагородили переможців і призерів змагань дипломами та медалями відділу фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради.

До програми спартакіади входять змагання з п’яти видів спорту (тенісу настільного, кульової стрільби, шашок та шахів, більярду та футзалу). 27 лютого у стрілецькому тирі (вулиця Ушакова, 3) відбудеться наступний її етап – змагання зі стрільби кульової.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37062 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua