МЕНЮ


23 лютий 2019 - 16:53

Стартувала звітна кампанія за результатами виконання бюджетних та галузевих програм у 2018 році


У міській раді Кропивницького стартувала звітна сесія за результатом виконання бюджетних галузевих програм соціально-економічного розвитку Кропивницького у 2018 році.

19 лютого звітували заступник міського голови Олександр Мосін та підпорядковані йому за розподілом функціональних обов’язків керівники виконавчих органів міської ради: начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь, начальник управління містобудування та архітектури Вадим Мездрін, в.о. начальника управління земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища Олег Вовенко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, начальник управління державного архітектурно-будівельного контролю Віктор Ксеніч, заступник керівника міської дружини Костянтин Осіпенко, очільник спецінспекції міської ради Андрій Максюта та директор КП «Правник» Надія Цуркан.

– Зважаючи на те, що міський бюджет формується за програмно-цільовим методом, важливе значення мають ефективність використання бюджетних коштів та виконання всіх заходів міських програм, – зазначив Олександр Мосін. – Ресурс бюджету, на жаль, є недостатнім для швидкої реалізації всього, що потрібно зробити сьогодні у Кропивницькому у всіх сферах складного міського господарства. Тому першочергова увага приділяється виконанню робіт на стратегічних об’єктах обласного центру.

Серед таких об’єктів на 2019 рік Олександр Мосін назвав завершення реконструкції “арки” шляхопроводу по вулиці Ельворті, створення новітнього центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс» з належним благоустроєм прилеглої території, початок оновлення набережної зони річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Київської. Загалом, у 2019 році планується використати близько 122 мільйонів гривень на виконання будівельних і ремонтних робіт на 71 об’єкті.

– Масштабні завдання, поставлено на нинішній рік і в галузі містобудування та архітектури, – звернув увагу заступник міського голови. – Ми запустили міський геопортал. Тепер на сайті міської ради кожен громадянин може в деталях віднайти будь-яку територію міста. Плануємо оновити Генеральний план міста, який був розроблений ще у 2001 році і не відповідає сьогоднішнім реаліям та напрямкам розвитку територій Кропивницького. На черзі – визначення реальних меж обласного центру, завершення розробки комплексних схем розміщення тимчасових споруд та рекламних засобів у місті.

Значно удосконалиться у міській раді і алгоритм вирішення питань землевпорядкування, запевнив Олександр Мосін. На профільну депутатську комісію і в сесійну залу готуватиметься безкоштовний для громадян, але фахово підготовлений пакет документів, і депутати зможуть дати професійну оцінку проекту та вирішити – голосувати «за» чи відмовити заявнику.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39494 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua