МЕНЮ


12 листопад 2002 - 12:47

СТАТИСТИКА ПОЖЕЖ ТА ЇХ НАСЛІДКІВ НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗА ДЕВ'ЯТЬ МІСЯЦІВ 2002-го РОКУ


Особливе занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі, де сталося 32600 пожеж, що становить 72 відсотки від загальної кількості. Ще жахливішим є стан із загибеллю людей на пожежах у житловому секторі, де загинуло 2036 осіб, що складає 96 відсотків від загальної кількості загиблих. У зв'язку з настанням осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли розпочнеться інтенсивне використання всіх можливих обігрівальних приладів, - небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Незважаючи на заходи Державного пожежного нагляду щодо запобігання пожеж, відчутних результатів не досягнуто. Тільки за одну добу 4 жовтня 2002 року в пожежах, що виникли у житловому секторі, загинуло 19 осіб. Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, думати, що з вами цього не станеться і вас біда не торкнеться. Це хибні думки. Вогонь не питає дозволу, щоб зробити свою чорну справу.

Державний департамент пожежної безпеки звертається до громадян з проханням бути уважними при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням, слідкувати за їх справністю та не залишати без нагляду. Пам'ятайте, лише суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню.

Державний пожежний нагляд УкраїниДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37408 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua