МЕНЮ


22 жовтень 2010 - 12:42

СТАТУС ЗАВІДУЮЧОГО БУДИНКОМ ПІДВИЩЕНО


Також на цьому засіданні було внесено зміни до міського бюджету. Кошти були розподілені таким чином, що вдалося “викроїти” 40 тисяч гривень для ремонту даху дошкільного навчального закладу № 73, 100 тисяч гривень – для аналогічних робіт на покрівлі ЗОШ № 16, збільшено видатки на спорудження контейнерних майданчиків тощо. Також начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова повідомила, що завдяки субвенції з державного бюджету збільшено видатки на виплату допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, але зменшено на проведення виборів до місцевих органів влади.

При розгляді питання щодо перерозподілу бюджетних призначень у галузі охорони здоров’я начальник відповідного управління міської ради Любов Пивоварчук звернула увагу присутніх, що деякі телевізійні канали поширюють неправдиву інформацію про те, нібито медичні установи міста та їх трудові колективи постійно потерпають від скорочення видатків на її утримання, мовляв, за останній період було знято з галузі понад три мільйони гривень.

– Це неправда, – стверджує Любов Пивоварчук. – Урізати фінансування нам довелось через те, що була знята субвенція з державного бюджету, і не три мільйони, а сімсот тисяч гривень. При цьому ми намагаємось самотужки виправити ситуацію, щоб, боронь Боже, не спричинити недофінансування захищених статей. Тож працівники усіх міських лікувальних закладів отримають зарплату за листопад та грудень у повному обсязі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37407 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua