МЕНЮ


1 березень 2013 - 12:45

Стипендія - тисяча гривень


Компанія "Гідросила груп" платитиме по тисячі гривень на місяць молодим кіровоградцям, які вступлять до Київського політех- нічного інституту й укладуть з нею договір про те, що зобов’язуються після навчання працювати на одному з її підприємств.

Про це кіровоградським журналістам повідомив недавно на прес-конференції генеральний директор компанії Юрій Титов. За його словами, нинішнього року на такі стипендії може розраховувати молодь, яка вступатиме до КПІ після закінчення Кіровоградського машинобудівного коледжу (її зараховуватимуть одразу на другий чи третій курси). Платитимуть цю тисячу доти, поки студент не отримає кваліфікацію бакалавра. Питання щодо заохочення студентів, які забажають вивчитися на магістрів, розглядатиметься окремо, зазначив гендиректор.

На цій же прес-конференції Юрій Титов розповів про підсумки діяльності компанії за минулий рік. За його словами, на фоні кризових явищ у світовій економіці компанія "Гідросила груп" показала непогані результати: обсяги реалізації продукції зростали майже на всіх підприємствах холдингу. А середня зарплата на них протягом року збільшилася з 2776 до 3140 гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41646 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua