МЕНЮ


5 лютий 2016 - 14:39

“Стихійні” продукти бувають неякісними, а продавці – хворими


Міська влада Кіровограда звернулася до мешканців обласного центру із закликом ігнорувати "стихійних" продавців продуктів харчування. Аргументи, до яких вона вдалася, доволі переконливі.

"У місті, на жаль, немало стихійних ринків, на яких переважно реалізується продукція, виготовлена або вирощена в домашніх умовах, – застерігають працівники виконавчих органів міської ради у своєму зверненні. – Жоден з таких видів продукції не проходить лабораторного контролю, тому ніхто не несе відповідальності за її якість.

До того ж, особи, які виготовляють і збувають продукти на стихійних ринках, не проходять медичного огляду, а часто трапляється, що вони хворі на туберкульоз, кишкові інфекції, венеричні захворювання. Підвищена увага санітарного контролю до несанкціонованої торгівлі викликана також спалахом африканської чуми свиней.

Пам’ятайте! Торгівля у не визначених для цього місцях – це правопорушення, за яке передбачена відповідальність – штраф за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стихійну торгівлю на території Кіровограда, ми можемо подолати, якщо не купуватимемо продукти “із землі”.

Бережіть своє здоров’я та життя рідних і близьких вам людей!"
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35738 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua